• Dziś rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu, czyli oczekiwania na przyjście Pana. Msze Święte roratnie w Dużym Kościele w dni powszednie o godz. 6.15. Natomiast dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku do Małego Kościoła o godz. 17.30.  Zachęcamy, aby na roraty przynieść lampiony lub osłonięte świece. Roraty akademickie odbywają się w poniedziałki o 6.15 w Dużym Kościele.  Po Mszy studentów i duszpasterstwo akademickie zapraszamy na kawę. 
  • W księgarence parafialnej są poświęcone opłatki na wigilijny stół oraz świece Caritas – wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.
  • W czwartek, o godzinie 18.00 – Godzina Święta, a o godzinie 19.00 podczas Mszy Świętej modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi podczas popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30. Dzieci zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi od godziny 17.00 w Małym Kościele i udziału w roratach o godzinie 17.30

  • W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca, zatem o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godzinie 13.00, o godzinie 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa połączone z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy.
  • Bóg zapłać za ofiary przekazywane na utrzymanie naszej parafii i na fundusz związany z ogrzewaniem naszych kościołów. Numer konta parafialnego jest na naszej stronie internetowej.
  • Studencki Punkt Pomocy Psychologiczno-Duchowej „Betania” zaprasza wszystkich studentów do udziału w bezpłatnych konsultacjach online. Link do zapisów znajduje się na stronie dawinnica.pl/betania/

 

  • W czwartek Msza akademicka. Tym razem będziemy modlić się za Wspólnotę Efraim. Zapraszamy o godzinie 19.30

 

  • Studenci z naszego duszpasterstwa organizują zbiórkę rzeczy dla osób ubogich. Dziś po każdej mszy przy wyjściu z kościoła będą rozdawali losy, na których jest lista trzech rzeczy do kupienia, a wśród nich ubrania, przybory do codziennej higieny czy słodycze (rzeczy muszą być nowe albo w bardzo dobrym stanie). Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję! Przedmioty prosimy przynosić 6.12 do zakrystii, gdzie odbiorą je studenci, a następnie trafią do świątecznych paczek dla ubogich. W razie jakby pojawiły się dodatkowe pytania, osoby przy wyjściu z przyjemnością na nie odpowiedzą.

 

  • Prosimy i przypominamy o zachowywaniu zasad bezpiecznego przebywania w świątyni. Dbajmy o zdrowie swoje i bliźnich zakrywając usta, nos i dezynfekujmy dłonie.