• Do końca listopada modlimy się za naszych zmarłych. Nabożeństwo wypominkowe codzienne o godzinie 18.15, a w czwartek o godzinie 8.30 sprawujemy Mszę Świętą w intencji naszych drogich zmarłych.
  • Gościmy dzisiaj przedstawicieli Fundacji Orla Straż. W czasie każdej Mszy dadzą krótkie świadectwo o losie ofiar terroryzmu na Bliskim Wschodzie oraz możliwości niesienia im pomocy. Po każdej Mszy będzie możliwość wsparcia ich działań ofiarą do puszek.
  • W poniedziałek o godzinie 17.00 w Małym Kościele Msza Święta dla członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca.
  • We wtorek o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po niej modlitwa różańcowa.
  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa Króla. Jest to święto patronalne między innymi Akcji Katolickiej. Podczas Mszy o godzinie 11.00, w przyszłą niedzielę modlić się będziemy za członków Akcji Katolickiej w naszej parafii.
  • Przypominamy, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi w Dużym Kościele może przebywać 46 osób (nie licząc asysty liturgicznej) a w Małym Kościele 23 osoby. Przestrzegajmy obowiązku zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni oraz zachowaniu odpowiedniego dystansu także podczas podchodzenia do Komunii Świętej. Internetowe transmisje Mszy Świętych niedzielnych z naszych kościołów: o godzinie 13.00 z Małego Kościoła i o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła.
  • Zapraszamy na rekolekcje akademickie w życiu codziennym.
    Zapisy dla studentów i członków duszpasterstwa akademickiego. W planie codzienna medytacja i raz w tygodniu rozmowa z kierownikiem duchowym. Początek 26 listopada. Zapisy poprzez facebooka duszpasterstwa akademickiego Winnica.
  • W czwartek Msza Święta o uzdrowienie. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują pomocy modlitewnej. Można uczestniczyć bezpośrednio w Małym Kościele, bądź poprzez uczestnictwo internetowe. Na facebooku duszpasterstwa i parafii będzie link do łączenia do komunikatora. Tam będzie transmisja z modlitwy oraz ludzie, którzy będą prowadzić modlitwę wstawienniczą. Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim chorym, osobom na kwarantannie czy izolacji. Msza Święta w czwartek o godzinie 19.30