• Do soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, w Dużym Kościele po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30, a dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku do Małego Kościoła, o godzinie 17.30.
 • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej od godziny 15.00
 • Bóg zapłać za złożone ofiary na Misje Katolickie zebraliśmy do puszki kwotę 1023 złotych, którą przekażemy jezuickim misjonarzom. Przypomnę, że rozpoczęliśmy internetową zbiórkę pieniędzy na fundusz związany z ogrzewaniem naszych świątyń w okresie zimowym. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii.
 • W następną niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w Dużym i Małym Kościele jak w każdą niedzielę. Z racji Uroczystości w tym dniu nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu.
 • Zbliża się listopad, czas naszej modlitwy za zmarłych. Zapraszamy do zabrania kartek wypominkowych wyłożonych na stoliku pod chórem. Kartki z czytelnie wymienionymi imionami zmarłych wraz z ofiarą możemy składać do skarbony pod chórem, w kancelarii parafialnej lub zakrystii. W naszych modlitwach pamiętajmy nie tylko o zmarłych z naszych rodzina, ale polecajmy miłosierdziu Bożemu także naszych przyjaciół, sąsiadów, pedagogów czy katechetów.
 • Za zmarłych poleconych na kartkach „wypominkowych” będziemy modlili się codziennie w listopadzie podczas nabożeństwa o godzinie 18.15, a Msza Święta
  w intencji poleconych zmarłych zostanie odprawiona 1 listopada o godzinie 19.00 oraz 2 listopada o godzinie 7.30, 8.30, 17.00 i 19.00 w Dużym Kościele.
 • Przypominamy, że wierni którzy w listopadzie pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące odpust zupełny. Zachęcamy, aby odwiedzin na cmentarzu nie planować tylko na 1 listopada, ale rozłożyć tę okazję odwiedzin grobów swoich zmarłych także na inne dni listopada, gdyż decyzją Stolicy Apostolskiej przez cały listopad można ofiarować odpust zupełny za zmarłych.
 • Zapraszamy do księgarenki parafialnej, gdzie między innymi możemy nabyć tygodniki katolickie, a w szczególności polecamy najnowszy numer czasopisma biblijnego Galilea.
 • W tym tygodniu w czwartek zapraszamy na mszę akademicką. Tym razem będziemy modlić się w intencji wspólnoty Efraim. Spotykamy się o godz. 19.30. Msza będzie transmitowana na YouTubie. Zapraszamy szczególnie tych, którzy chcieliby by dołączyć do którejkolwiek wspólnoty akademickiej.
 • Duszpasterstwo akademickie, poza mszą czwartkową i niedzielnymi, działa w trybie zdalnym. Zapraszamy na naszego facebooka, tam wszystkie informacje.
 • Kurs przedmałżeński planowany na koniec listopada będzie się odbywać w formie zdalnej. Chętne pary zapraszamy do zapisu na  pl/malzenstwo