• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy Świętej o godzinie 13.00, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa o godzinie 18.00
  • We wtorek, o godzinie 19.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, karteczki z prośbami i podziękowaniami można składać przy obrazie Matki Bożej. Tego dnia obchodzimy w liturgii Kościoła święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • W środę na Mszy Świętej o godzinie 8.30 pragniemy modlić się za dobroczyńców naszych kościołów i naszej wspólnoty zakonnej. Dziękujemy serdecznie za Waszą modlitwę i wsparcie materialne czy to przez ofiary wrzucane na tacę czy przez przelewy dokonane na konto bankowe naszej parafii (nr rachunku: 08 1160 2202 0000 0000 5069 8583 z dopiskiem NA CELE KULTU RELIGIJNEGO).
  • Z nowym rokiem szkolnym pragniemy zachęcić uczniów ze szkoły podstawowej i średniej do włączenia się w działania Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziewczynki zapraszamy do udziału w scholii. Zainteresowane dzieci i rodziców prosimy o kontakt z o. Robertem. Również osoby dorosłe, które chciałyby się włączyć w pomoc liturgiczną prosimy o kontakt z o. Robertem lub o. Proboszczem.
  • 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. Przypominamy, że poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 13 września, podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00 w Małym Kościele.
  • W przyszłym tygodniu taca przeznaczona będzie na fundusz remontowy. Zebrane środki przeznaczone będą na spłatę raty za malowanie naszego dużego kościoła. Dziękujemy za wyrozumiałość i wszelką okazaną pomoc.
  • Już dzisiaj zapraszamy na nasz odpust parafialny w uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego, który przypadnie w poniedziałek, 14 września. Serdecznie zapraszamy Parafian, jak i naszych Przyjaciół i Sympatyków naszej parafii, do modlitwy i udziału w tym święcie naszej parafii. Uprzejmie prosimy o upieczenie słodkich rogalików i pomoc przy przygotowaniach do odpustu. Osoby, które chciałyby pomóc prosimy o kontakt z o. Proboszczem lub o. Jerzym.