• We wszystkie niedziele sierpnia oraz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia) w Małym Kościele sprawowana jest tylko jedna Msza św. o godz. 12.00
 • Kancelaria parafialna w sierpniu jest czynna:
  – w poniedziałki i środy od 10.00 do 12.00
  – we wtorki i piątki od 17.00 do 19.00
 • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowy, zebrane ofiary przeznaczymy na spłatę raty za malowanie naszego kościoła. Dziękujemy za wszelkie wsparcie także tym którzy dokonują wpłat bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii.
 • We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na Mszę św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej. Kartki z podziękowaniami i prośbami wraz z ofiarą prosimy wrzucać do skarbony przy ołtarzu z obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • Msza Święta w intencji dobroczyńców naszej parafii, zarówno żywych jak i zmarłych, sprawowana jest w każdą środę o godz. 8.30 w Dużym Kościele
 • W piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, do końca miesiąca nie będzie natomiast piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 • W sobotę, 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w Dużym Kościele według porządku niedzielnego, natomiast w Małym Kościele Msza Święta tylko o godzinie 12.00. Na zakończenie każdej Mszy Świętych będą święcone wianki ziół i kwiatów z naszych pól, łąk i ogrodów. Tego dnia też naszą modlitwą szczególnie ogarnijmy naszą Ojczyznę wspominając 100 rocznicę bitwy warszawskiej – „cudu nad Wisłą”
 • Wszystkim odpoczywającym na wakacjach, naszym gościom i parafianom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy również o przestrzeganiu zasad chroniących nas przed zagrożeniem epidemicznym. Prosimy, aby przychodząc na Mszę czy nabożeństwo do kościoła zasłaniać ust i nosa i starać się zachować odpowiedni dystans, w trosce o nas samych i naszych bliźnich.