• We wszystkie niedziele sierpnia oraz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia) w Małym Kościele sprawowana jest tylko jedna Msza św. o godz. 12.00
 • Kancelaria parafialna w sierpniu jest czynna:
  – w poniedziałki i środy od 10.00 do 12.00
  – we wtorki i piątki od 17.00 do 19.00
 • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy Świętej o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa o godzinie 18.00.
 • Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest sprawowana w każdy wtorek o godz. 19.00. Kartki z podziękowaniami i prośbami wraz z ofiarą prosimy wrzucać do skarbony przy ołtarzu z obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • Msza Święta w intencji dobroczyńców naszej parafii, zarówno żywych jak i zmarłych, sprawowana jest w każdą środę o godz. 8.30 w Dużym Kościele
 • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej, o 19.00 Msza Święta o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 • W pierwszy piątek miesiąca o godz. 8.30 Msza Święta za zmarłych członków AM i ŻR, a po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Także w piątek o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona nabożeństwem do NSPJ o godz. 18.30. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

 • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na fundusz remontowy, zebrane za tydzień ofiary przeznaczymy na spłatę raty za malowanie naszego kościoła. Dziękujemy za wszelkie wsparcie także tym którzy dokonują wpłat bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii (nr konta parafialnego 08 1160 2202 0000 0000 5069 8583 „darowizna na cele kultu religijnego”).
 • Wszystkim odpoczywającym na wakacjach, naszym gościom i parafianom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy również o przestrzeganiu zasad chroniących nas przed zagrożeniem epidemicznym.