• Pragniemy bardzo podziękować wszystkim, którzy osobiście lub duchowo uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych śp. o. Piotra Deczewskiego SJ.

Dziękuje również każdemu kto modlitwą, słowem wsparcia, świadectwem o roli o. Piotra w jego życiu, zamówioną Eucharystią okazywał i okazuje wdzięczność za Jego życie i posługę.
Dziękujemy, że w tych trudnych chwilach staramy się być razem i wspierać się wzajemnie. Prosimy, aby w naszych modlitwach pamiętać o ojcu Piotrze i przeżywających ból rozstania jego bliskich.

 • W związku z malowaniem wnętrza Dużego Kościoła od jutra wszystkie Msze Święte i nabożeństwa, aż do 30 lipca zostaną przeniesione do Małego Kościoła. Porządek Mszy Świętych w dni powszednie: 6.30, 7.30, 8.30 i 19.00, a niedziele: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00 i 19.00.
 • Również od jutra kancelaria parafialna czynna będzie według porządku wakacyjnego: w poniedziałek i środę w godzinach 10-12, we wtorek i piątek 17-19
 • Do końca miesiąca nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.30
 • Jutro przypada uroczystość świętych apostołów – Piotra i Pawła. Ofiary zbierane tego dnia podczas Mszy Świętych będą wsparciem działalności Stolicy Świętej. Natomiast jutro podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji o. Pawła Kowalskiego w dniu jego imienin.
 • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszych kościołów i domu zakonnego. Dziękujemy za ofiary przeznaczane na cele remontowe i te ofiary, które także przesyłacie na konto naszej parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i okazaną pomoc.
 • Również we wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę Świętą z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi świętej podczas każdej Mszy Świętej, a o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Również podczas adoracji możemy skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej.
 • W sobotę, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 • W przyszłą niedzielę (5 lipca) o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Przed świętami wielkanocnymi ukazał się w wersji elektronicznej nowy numer naszego biuletynu parafialnego. Dziś możemy go również wziąć do naszych domów w wersji papierowej. Ofiary za biuletyn prosimy wrzucić do puszki ustawionej obok naszego parafialnego czasopisma.
 • Przypominamy, że dzisiaj w naszym kraju odbywa się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Zachęcamy do udziału w wyborach. Jednocześnie usilnie prosimy, aby w kościele i terenie przykościelnym nie prowadzić jakiejkolwiek formy agitacji politycznej.
 • W lipcu, duszpasterstwo akademickie spotyka się we wtorki o godzinie 20 na medytacji oraz w środy o godzinie 20 na uwielbieniu. Czwartkowe Msze Święte akademickie wrócą w nowy semestrze.