Usilnie przypominamy, że czas epidemii jeszcze się nie skończył i obowiązują nas obostrzenia dotyczące  zakrywania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych, także w naszych świątyniach. Starajmy się też zachować dystans pomiędzy osobami, a Komunię Świętą możemy przyjmować „na rękę” na środku prezbiterium, a „wprost do ust” przy tabernakulum.  Przypominamy, że zgodnie z dekretem księdza Arcybiskupa zostaje przedłużony okres komunii wielkanocnej do uroczystości świętych apostołów Piotra i Pawła to jest do 29 czerwca bieżącego roku.

  • Do piątku, czyli do uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.15 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją dookoła kościoła. A od soboty nabożeństwo czerwcowe o godzinie 18.30.
  • W poniedziałek o godzinie 17.00 w Małym Kościele Msza Święta dla członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, serdecznie zapraszamy.
  • We wtorek duszpasterstwo akademickie zaprasza do Małego Kościoła na medytację ignacjańską o godzinie 19.30. Natomiast w czwartek podczas Mszy Świętej o godzinie 19.30 będziemy się modlili za wszystkich, którzy zmagają się z sesją egzaminacyjną. Tradycyjnie wszyscy, którzy podchodzą do egzaminów na tę Mszę Świętą przynoszą notatki z najbardziej wymagających kursów.
  • W czwartek, o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji naszych drogich zmarłych, których imiona i nazwiska umieściliśmy na kartkach wypominkowych. Czytelnie wypełnione kartki możemy wrzucać wraz z ofiarą do skarbony pod chórem lub przynieść do zakrystii.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Również wówczas możemy skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej.
  • Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na parafialny fundusz remontowy oraz tym wszystkim, którzy dokonują przelewów pieniężnych na konto naszej parafii. Informujemy, że od 29 czerwca rozpocząć prace związane z malowaniem Dużego Kościoła. W związku z tym od poniedziałku, 29 czerwca wszystkie Msze Święte i nabożeństwa zostaną przeniesione do Małego Kościoła.