• Do końca miesiąca zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w Dużym Kościele o godz. 18.30. Nabożeństwa są transmitowane na profilu facebookowym naszej parafii.
  • Przypominamy, że możemy w liczniejszym gronie uczestniczyć w Eucharystii, niemniej jednak przestrzegajmy ustalonych zasad i przypominamy, że w kościele obowiązuje nas ciągle zasłanianie maseczkami ust i nosa. Komunia Święta na środku prezbiterium rozdawana jest tym osobom, którzy pragną ją przyjąć Ciało Pańskie „na rękę”, a przy tabernakulum tym osobom, które przyjmują wprost „do ust”.
  • We wtorek o godzinie 19.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony przy obrazie Matki Bożej.
  • Również we wtorek przypada Dzień Matki, naszymi modlitwami obejmijmy nasze drogie Mamy, zarówno żyjące, jak i te które Pan Bóg powołał już do siebie.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i wspólnoty zakonnej. Dziękujemy za każde wsparcie okazane naszej wspólnocie.
  • W piątek, zapraszamy o godzinie 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie adorację Najświętszego Sakramentu. Trwa jeszcze okres wielkanocny zatem zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej wypełniając obowiązek płynący z przykazania kościelnego.
  • Do końca miesiąca kontynuujemy transmisje Mszy Świętych od poniedziałku do soboty o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła na profilu facebookowym naszej parafii, w niedzielę o godzinie 13.00 z Małego Kościoła na kanale youtube DA Winnica.
  • Dzieci, które w tym roku obchodzą rocznice I Komunii Świętej zachęcamy, aby w miarę możliwości wraz z rodzicami w najbliższym czasie przystąpiły do spowiedzi świętej i wraz z rodzicami podziękowały na Mszy Świętej Panu Bogu za dar Eucharystii, w której mogą w pełni uczestniczyć. Z racji warunków epidemicznych nie będzie w tym roku wspólnej uroczystości rocznicowych.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.