• Zapraszamy codziennie na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w Dużym Kościele o godz. 18.30. Nabożeństwa są transmitowane na profilu facebookowym naszej parafii.
  • W poniedziałek przypada 100 rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za dar jego życia i pontyfikatu, a nasza modlitwa tego dnia niech będzie szczególną wdzięcznością za tego wielkiego pasterza Kościoła.
  • Przypominamy, że od dziś możemy w liczniejszym gronie uczestniczyć w Eucharystii, niemniej jednak przestrzegajmy ustalonych zasad i przypominamy, że w kościele obowiązuje nas ciągle zasłanianie maseczkami ust i nosa.
  • W poniedziałek o godzinie 17.00 w Małym Kościele Msza Święta dla Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, po Mszy nabożeństwo.
  • We wtorek o godzinie 19.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony przy obrazie Matki Bożej.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i wspólnoty zakonnej. Jesteśmy ogromnie wdzięczni tym wszystkim, którzy w tym szczególnie trudnym czasie okazują nam dobroć i życzliwość spiesząc z materialnym wsparciem, zarówno w sposób tradycyjny jak i przez przelewy na konto naszej parafii. (Nr konta 08 1160 2202 0000 0000 5069 8583 z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego”).
  • W czwartek, 21 maja o godzinie 8.30 Msza Święta wypominkowa w intencji naszych drogich zmarłych. Karteczki z czytelnie wypełnionymi imionami naszych zmarłych wraz z ofiarą można wrzucać do skarbony pod chórem lub przynieść do zakrystii.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. Skorzystajmy z tej okazji, aby w tym okresie wielkanocnym skorzystać ze spowiedzi i Komunii Świętej.
  • Transmisje Mszy Świętych od poniedziałku do soboty o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła na profilu facebookowym naszej parafii, w niedzielę o godzinie 13.00 z Małego Kościoła na kanale youtube DA Winnica.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich. Ukazał się także kolejny numer czasopisma biblijnego Galilea.