• Zapraszamy codziennie na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w Dużym Kościele o godz. 18.30. Nabożeństwa są transmitowane na profilu facebookowym naszej parafii.
  • We wtorek o godzinie 19.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony przy obrazie Matki Bożej.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i wspólnoty zakonnej. Chcielibyśmy bardzo podziękować tym wszystkim, którzy w tym szczególnie trudnym czasie okazują nam dobroć i życzliwość spiesząc z materialnym wsparciem.
  • W czwartek w imieniu duszpasterstwa akademickiego Winnica zapraszamy na akademicką Mszę Świętą o miłość. Modlitwa będzie miała miejsce w małym kościele o 19.30. Msza będzie również transmitowana na naszym kanale na YouTubie. Po Mszy internetowe świadectwo Alicji i Zbigniewa Trzcinków.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
  • W sobotę, 16 maja obchodzić będziemy odpust ku czci świętego Andrzeja Boboli, jezuity, patrona naszej Ojczyzny oraz naszej świątyni. Z racji na panujące warunki tegoroczny odpust obchodzić będzie skromnie i tylko w naszych parafialnym gronie, bez zaproszonych gości i bez pikniku. Zapraszamy na Mszę Święta odpustową o godzinie 19.00, która będzie oczywiście także transmitowana na profilu facebookowym naszej parafii.
  • Transmisje Mszy Świętych od poniedziałku do soboty o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła na profilu facebookowym naszej parafii, w niedzielę o godzinie 13.00 z Małego Kościoła na kanale youtube DA Winnica.
  • W imieniu parafialnego zespołu Caritas zachęcamy do przynoszenia do zakrystii małego lub dużego kościoła skarbonek z jałmużną wielkopostną, które wzięliśmy do naszych rodzin na początku Wielkiego Postu. Wsparcie z tych skarbonek jest ogromną pomocą dla osób potrzebujących z naszej parafii objętych opieką przez Caritas.
  • Możesz wspomóc naszą wspólnotę: „darowizna na cele kultu religijnego”  nr konta 08 1160 2202 0000 0000 5069 8583