Przypominamy, że nadal obowiązują nas ustalenia, dotyczące liczby osób mogących uczestniczyć w Mszach Świętych i nabożeństwach. W Dużym Kościele – 43 osoby, w Małym Kościele – 26 osób. Prosimy o zachowywanie odpowiedniego dystansu między osobami oraz o zasłanianie nosa i ust maseczkami lub chustami.

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Również dzisiaj zapraszamy do duchowej łączności i uczestnictwa w Eucharystii w intencji naszej Ojczyzny, sprawowanej przez Księdza Arcybiskupa z oliwskiej archikatedry o godzinie 11.30. Transmisja będzie dostępna na internetowej stronie gdańskiego wydania Gościa Niedzielnego.
  • Zapraszamy codziennie na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w Dużym Kościele o godz. 18.30. Nabożeństwa będą transmitowane na profilu facebookowym naszej parafii.
  • We wtorek podczas wieczornej Mszy Świętej o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji brata Waldemara w dniu jego imienin, a w piątek o godzinie 19.00 w intencji ojca Stanisława, także w dniu jego imienin.
  • W czwartek o godzinie 18.00 – nabożeństwo Godziny Świętej, a o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
  • Transmisje Mszy Świętych od poniedziałku do soboty o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła na profilu facebookowym naszej parafii, w niedzielę o godzinie 13.00 z Małego Kościoła na kanale youtube DA Winnica.
  • Dziękujemy za wszystkie złożone skarbonki jałmużny wielkopostnej na pomoc osobom wspieranym przez parafialną Caritas oraz za wszelaką pomoc materialną i duchową okazaną naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej.