• We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to zarazem Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Świętą połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, która będzie sprawowana o godzinie 12.00 w Dużym Kościele. Zapraszamy szczególnie osoby chore i w podeszłym wieku wraz z opiekunami.
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Świętą, w czwartek 13 lutego o godzinie 16.00 w Małym Kościele.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

W imieniu Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego zachęcamy do korzystania z kartek z rozważaniami biblijnymi i schematem medytacji ignacjańskiej podczas piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kartki z rozważaniami rozłożone na stoliku pod chórem możemy też zabrać z sobą do domu.

  • Dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejsza tacę. Przeznaczone one będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszych kościołów.
  • W imieniu parafii świętego Antoniego z Brzeźna zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch. Informacje o pielgrzymce znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie przed dużym kościołem.

 

  • OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

W czwartek o 19.30 w Małym Kościele – Msza o miłość. Po Mszy świadectwo Aleksandry i Macieja Grabskich „Komunikacja w małżeństwie – nasze doświadczenia”.

Zapraszamy przygotowujących się do zawarcia małżeństwa oraz singli. Z okazji zbliżających się „walentynek” na koniec Eucharystii błogosławieństwo dla par narzeczonych.