• Dzisiaj przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Podczas każdej Mszy Świętych poświęcenie gromnic. Dzisiejsze święto jest również dniem życia konsekrowanego. Prośmy też wspólnie Pana Boga o dar nowych powołań do życia zakonnego.
  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 18.00. O godzinie 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego z wyjaśnieniem papieskich intencji na luty.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy przedstawicielom Akcji Katolickiej za zorganizowanie wspaniałej wyprawy kaszubskiej, która dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.
  • W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie świętego Błażej, patrona chorych na gardło, a w środę, wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. We wtorek podczas porannych Mszy Świętych nastąpi obrzęd poświęcenia chleba i soli.
  • W poniedziałek zostanie odprawiona Msza Święta dla członków Gaudium Vitae w Małym Kościele o godzinie 17.00. Po Eucharystii spotkanie w salce.
  • W najbliższy czwartek o godzinie 18.00 zapraszamy na Godzinę Świętą, a o godzinie 19.00, podczas Mszy Świętej, modlić się będziemy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  • W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi podczas Mszy Świętych oraz popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Dzieci zapraszamy do Małego Kościoła na Eucharystię o godzinie 17.30. Spowiedź dla dzieci w Małym Kościele od godziny 17. Tego dnia nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30.
  • Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania naszych kościołów.
  • Zakończyliśmy tegoroczne wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian. Za otwarte drzwi, okazaną życzliwość i dobre słowo, a przede wszystkim wspólną modlitwę serdecznie dziękujemy. Ofiary złożone podczas kolędy będą wsparciem naszego funduszu remontowego.
  • W nadchodzącym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna w sobotę.
  • Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy na bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę, 15 stycznia o godzinie 15.30 w salkach pod Małym Kościołem. Szczegółowe informacje i zapisy na profilu wspólnoty Efraim-Rodziny i profilu naszej parafii na facebooku.

 

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

Zapraszamy na Mszę duszpasterstwa akademickiego w czwartek o 19.30 w Małym Kościele