• W poniedziałek o godzinie 17.00 w Małym Kościele, Msza Święta i modlitwa różańcowa o dar pokoju na świecie, a po niej spotkanie Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, w kawiarence.
  • We wtorek, podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji ojca proboszcza – w dniu jego imienin.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię w środę, 22 lutego na godzinę 17.00 do Małego Kościoła. Eucharystię poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20. Po Mszy Świętej spotkanie opłatkowe w kawiarence parafialnej.
  • W czwartek po Mszy akademickiej, o godzinie 19.30 zapraszamy na Instrukcję Obsługi Człowieka. Po Mszy warsztat: ,,Dojrzałość, granice, moje życie”- o wyznaczeniu zdrowych granic i niezależności.
  • W piątek zapraszamy na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00, a później na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Akcja Katolicka organizuje 1 lutego coroczną „Wyprawę kaszubską” w okolice Szymbarka. Zapraszamy całe rodziny. Szczegóły na plakatach.
  • W nadchodzącym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską:

dzisiaj, w niedzielę 19 stycznia – odwiedzimy mieszkańców ulicy Kościuszki, strona parzysta

w poniedziałek, 20 stycznia – Racławicka 1-15 (strona nieparzysta) oraz Racławicka strona parzysta

we wtorek, 21 stycznia – Racławicka 17 oraz ulica Grzegorza z Sanoka

w środę, 22 stycznia – ulica Wrzeszczańska oraz Bohomolca 1 i 3

w czwartek, 23 stycznia – ulica Bohomolca 2 i 4

w piątek, 24 stycznia – ulica Baczyńskiego 2, 4 oraz 7A i 7B

w sobotę, 25 stycznia –  ulica Baczyńskiego 6, 8 i 10

w niedzielę 26 stycznia – ulica Baczyńskiego 12 oraz Kolonia Uroda, Winogronowa, Konwalii, Zaścianek, Małoogrodowa, Daliowa i Żniwna.

W następnej kolejności odwiedzimy mieszkańców ulicy: Grudziądzkiej, Hallera 124, Lwowskiej, Strakowskiego, Zygmunta Augusta, Deotymy, Kopalnianej, Górniczej, Dźwigowej, Pstrowskiego, Zbyszka z Bogdańca, Lilii Wenedy i Dubois.