• Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy Św. o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy na styczeń o godz. 18:00

  • Również dzisiaj Akcja Katolicka zaprasza wszystkich członków i sympatyków na wspólny opłatek, o godzinie 17.00 w kawiarence parafialnej.
  • Jutro, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na misje katolickie. Święcenie kredy i kadzidła po każdej Mszy św. Zachęcamy, aby zgodnie z dawnym polskim zwyczajem, na drzwiach naszych domostw zapisać pierwsze litery imion mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara.
  • Jutro zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Stella Maris pod dyrekcją o. Józefa Wilczyńskiego. Koncert odbędzie się po Mszy Świętej o godzinie 11.00.
  • Gdański Orszak Trzech Króli, 6 stycznia wyruszy w południe sprzed Bazyliki Mariackiej w Gdańsku i przejdzie ulicami Starego Miasta.
  • Z okazji Jubileuszu 25-lecia powstania wspólnoty Efraim, w niedziele 12 stycznia, w Dużym Kościele o godzinie 20.00 odbędzie się pierwszy z cyklu koncertów jubileuszowych. Zapraszamy zatem na koncert kolęd, w wykonaniu zespołu muzyków – założycieli wspólnoty Efraim.
  • Przed nami tradycyjna już trasa koncertowa Betlejem w Polsce – „GŁOŚNA NOC”. Koncert jak co roku zawita do Gdyni. 17 stycznia o godz. 19:00 w gdyńskiej hali Arena będziemy mogli posłuchać najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata. Wystąpią między innymi Arka NOEGO, Natalia Niemen, Robert Friedrich Litza i Mietek Szcześniak. Szczegóły na banerach rozwieszonych przed naszymi kościołami, tam też adres strony internetowej poprzez którą możemy nabyć bilety na ten koncert.
  • W tym tygodniu zapraszamy serdecznie singli i pary przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa na Mszę o miłość. Widzimy się w czwartek, o 19.30 w małym kościele. Po Eucharystii konferencja.
  • Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na fundusz remontowy naszych świątyń.
  • W tym tygodniu kontynuujemy wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian.

– 5 stycznia, niedziela – ulica Sochaczewska

– 6 stycznia, poniedziałek – kolędy nie będzie

– 7 stycznia, wtorek – ulica Kliniczna i Kochanowskiego, strona nieparzysta nr 1-75

– 8 stycznia, środa – ulica Kochanowskiego, strona nieparzysta nr 79 – 113 i strona parzysta 8 – 20F

– 9 stycznia, czwartek – ulica Kochanowskiego strona parzysta nr 62-130 oraz ulica Modrzewskiego

– 10 stycznia, piątek – ulica Klonowicza, strona nieparzysta 1-85

-11 stycznia, sobota – ulica Klonowicza, strona parzysta od 2A – 104C

-12 stycznia, niedziela – ulica Hallera, strona nieparzysta 19 – 131

Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godzinie 17.00, a w sobotę i niedzielę o godzinie 16.00. W następnej kolejności odwiedzimy mieszkańców ulicy Hallera, Żywiecka, Ostroroga, Manifestu Połanieckiego, Kościuszki.