• Msze Św. roratnie w Dużym Kościele w dni powszednie o godz. 6.15. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku do Małego Kościoła o godz. 17.30. Prosimy, aby na roraty przynieść lampiony. Studentów zapraszamy na Msze roratnie w poniedziałki o godzinie 6.15, a po nich wspólne śniadanie studenckie, w salach duszpasterstwa.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku na modlitwę jutrzni, o godzinie 6.00, w Mały Kościele.

  • Dzisiaj w kawiarence parafialnej, możemy podziwiać wystawę rękodzieła świątecznego naszych parafianek.
  • W poniedziałek o godzinie 16.30 w Małym Kościele Msza Święta i spotkanie Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca.
  • We wtorek o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po niej modlitwa różańcowa.
  • W czwartek o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji zmarłych poleconych naszej modlitwie, których imiona i nazwiska zapisaliśmy na kartkach wyłożonych pod chórem.
  • Również w czwartek, po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej w kawiarence pod Małym Kościołem.
  • W piątek o godzinie 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej czas na osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy również, aby wówczas skorzystać z sakramentu pojednania przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia. W piątek spowiadamy od godziny 15.00 do 19.30.
  • Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pielgrzymkową współpracującego z naszą parafią pielgrzymkowego biura podróży. Propozycje pielgrzymek wywieszone są na plakacie w gablocie w przedsionku Dużego Kościoła.
  • Przypominamy, że poświęcone opłatki na wigilijny stół można nabyć w zakrystii, kancelarii parafialnej lub w księgarence. Tam także do nabycia świece Caritas, które mogą trafić na nasz wigilijny stół.
  • Polecamy uwadze naszych parafian skarbonkę pod chórem, do której możemy wrzucać ofiary na świąteczny wystój naszych świątyń. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

 

W czwartek zapraszamy na Eucharystię w intencji o doświadczenie spotkania z Bogiem. Będzie również okazja do skorzystania z sakramentu miłosierdzia i modlitwy uwielbienia. Zapraszamy studentów i wszystkich którzy szukają kontaktu z Bogiem. Widzimy się w czwartek o 19.30 w małym kościele.