• Trwa listopad, a zatem czas naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Nabożeństwo wypominkowe przez cały listopad o godzinie 18.15, a Msza za zmarłych poleconych w wypominkach odprawiona będzie w czwartek o godzinie 8.30. Czytelnie wypełnione kartki wypominkowe z nazwiskami naszych bliskich, przyjaciół, sąsiadów, zmarłych nauczycieli możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod chórem lub zostawić w kancelarii parafialnej, bądź zakrystii.
 • W poniedziałek, o godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza Święta w Małym Kościele za zmarłych członków Gaudium Vitae. Po Eucharystii spotkanie w salce.
 • We wtorek o godzinie 19.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszych kościołów i domu zakonnego.
 • W czwartek przypada I czwartek miesiąca, o godzinie 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej połączone z wypominkami, a podczas Mszy o godzinie 19.00 będziemy się modlili o powołania kapłańskie i zakonne.
 • W piątek zapraszamy o godzinie 15.00 do wspólnego odmówienia koronki do Bożego Miłosierdzia i osobistej adoracji przed Najświętszym Sakramentem.
 • W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków Gdańskiego Seminarium Duchownego i taca w całości przeznaczona będzie na działalność seminarium.
 • Zbliża się święto odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii na uroczysty koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu Stella Maris pod dyrekcją ojca Józefa Wilczyńskiego. Koncert odbędzie się 11 listopada, po Mszy Świętej o godzinie 11.00.
 • Pragniemy stworzyć chór parafialny, pod kierownictwem naszego organisty pana Sebastiana Stachury. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w najbliższą środę, o godzinie 17.00 w salce pod Małym Kościołem. Więcej informacji na plakacie.

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

 • Wszystkich studentów, którzy chcieliby dołączyć do duszpasterstwa akademickiego zapraszamy na spotkania medytacyjne we wtorek o 19.30 lub na uwielbienie w środę o 19.30 w Małym Kościele.
 • W czwartek msza akademicka w intencji naszych zmarłych. Widzimy się w Małym Kościele o 19.30
 • W Adwencie będą przeprowadzane rekolekcje w życiu codziennym adresowane do wszystkich studentów i członków duszpasterstwa akademickiego. Zapisy ruszają w tym tygodniu. Tytuł rekolekcji: „W drodze do Radości”. Wszystkie informacje na stronie dawinnica.pl

 

 • Przypominamy, że niedzielne msze akademickie odbywają się w małym kościele o 13.00 a w dużym o 19.00