• Dzisiaj, po Mszy Świętej o godzinie 19.00 zapraszamy na ostatni z koncertów w ramach VIII Wrzeszczańskich Dni Muzyki Organowej. Zespół wokalny pod dyrekcją Karola Kisiela wykona „Missa de Angelis”. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.
  • Nabożeństwa różańcowe odprawiane są po Mszy św. o godz. 8.30 i wieczorem o godz. 18.30, natomiast dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku, o godz. 17.30 do Małego Kościoła.
  • W poniedziałek Msza Święta Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca w Małym Kościele o godzinie 16.30.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania z sakramentu pojednania. Jednocześnie zachęcamy do korzystania podczas adoracji z rozważań ewangelicznych przygotowanych przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego.
  • Zapraszamy dzieci i rodziców na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w niedzielę, 27 października. Szczegółowe informacje, jak również zapisy uczestnictwa w balu na stronie internetowej: efraim-rodziny.pl
  • Zbliża się listopad, czas naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku pod chórem. Kartki z czytelnie wymienionymi imionami zmarłych wraz z ofiarą będziemy mogli składać do skarbony pod chórem w Dużym Kościele, w kancelarii parafialnej lub zakrystii.
  • Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy ponad 5200 złotych.
  • Pragniemy stworzyć chór parafialny, pod kierownictwem naszego organisty pana Sebastiana Stachury. Zachęcamy wszystkie osoby dorosłe do 70 roku życia, zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy chcieliby spróbować swoich sił i podzielić się ukrytymi talentami do włączenia się w tę inicjatywę. Więcej informacji oraz terminy spotkań i przesłuchań na plakacie.

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

Zapraszamy na Mszę studencką w czwartek o 19.30 do małego kościoła. Po Eucharystii warsztat, zatytułowany:  Kim jestem? – droga do poznania siebie. Zajęcia prowadzone  będą przez specjalistów ze Studenckiego Psychologicznego Punktu Informacyjnego BETANIA.

 

Fanów ekstremalnych wyzwań zapraszamy na studencką Jutrznię, w poniedziałek o 6.15, w małym kościele. Po modlitwie zapraszamy na śniadanie.