• Dzisiaj przypada XIX Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: Wstańcie, chodźmy! Przed naszymi kościołami będzie odbywała się kwesta do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera edukację dzieci i młodzieży. Z tej też okazji zapraszamy do kawiarenki parafialnej na „kremówki papieskie” i inne słodkości.
  • Nabożeństwa różańcowe odprawiane są po Mszy św. o godz. 8.30 i wieczorem o godz. 18.30, natomiast dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku, o godz. 17.30 do Małego Kościoła.
  • W czwartek o godzinie 8.30 Msza Święta zbiorowa w intencji zmarłych, których imiona i nazwiska umieściliśmy na kartkach, które położone są na stoliku pod chórem.
  • Comiesięczne spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek, 17 października o godzinie 18.00 w kawiarence parafialnej. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  • Już w najbliższą sobotę wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca wraz z innymi pielgrzymami udaje się do Niepokalanowa, Szymanowa i Paprotni. Przypominamy, że wyjazd w sobotę o godzinie 6.00, nocleg w Niepokalanowie, a wyżywienie na własny koszt.
  • W nadchodzącym tygodniu zapraszamy na Wrzeszczańskie Dni Muzyki Organowej. W naszym kościele koncerty organowe w piątek, sobotę i niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 19.00 Bardzo serdecznie zapraszamy.
  • Już dzisiaj zapraszamy dzieci i rodziców na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w niedzielę, 27 października. Szczegółowe informacje, jak również zapisy uczestnictwa w balu na stronie internetowej: efraim-rodziny.pl
  • Zbliża się listopad, czas naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Kartki wypominkowe od przyszłej niedzieli wyłożone będą na stoliku pod chórem. Kartki z czytelnie wymienionymi imionami zmarłych wraz z ofiarą będziemy mogli składać do skarbony pod chórem, w kancelarii parafialnej lub zakrystii.
  • Dziękujemy za ofiary przekazane dzisiaj na tacę, które przeznaczone będą na cele remontowe naszych świątyń.

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

Studentów którzy chcieliby dołączyć do duszpasterstwa akademickiego zapraszamy do Małego Kościoła na medytację ignacjańską – we wtorek o 19.30 oraz na uwielbienie – w środę o 19.30.
Wszystkich, którzy pragną spotkać Boga zapraszamy na Mszę o doświadczenie miłości Boga. Widzimy się w czwartek o 19.30 w Małym Kościele. W planie nabożeństwo pokutne, Eucharystia oraz uwielbienie.

Informujemy studentów, że planujemy zorganizowanie grupy wolontariuszy, którzy wyruszą na miesięczna pracę na Syberii. Więcej informacje wkrótce.