• Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie naszego odpustu parafialnego ku czci Świętego Krzyża. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwość, pyszne słodkie wypieki, złożone ofiary, zaangażowanie ministrantów i lektorów. Dziękujemy za wspólne budowanie naszej wspólnoty parafialnej.
  • Dzisiaj w naszej wspólnocie gościmy pracującego tutaj przed laty o. Andrzeja Gryza, który obecnie posługuje w Syrii. W kilku słowach podzieli się z nami doświadczeniem swojej posługi misyjnej.
  • W poniedziałek, 16 września o godzinie 17.00 w Małym kościele Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie w kawiarence.
  • We wtorek, 17 września o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po Mszy modlitwa różańcowa.
  • Również we wtorek, o godzinie 19.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, karteczki z prośbami, podziękowaniami i ofiarą można wrzucać do skarbony pod obrazem.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza św. za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.
  • W czwartek o godzinie 8.30 Msza Święta za zmarłych poleconych w wypominkach, kartki z czytelnie zapisanym imieniem i nazwiskiem zmarłego wraz z ofiarą możemy składać do skarbony pod chórem lub w zakrystii.
  • Akcja Katolicka zaprasza na swoje comiesięczne spotkanie w czwartek, 19 września o godzinie 18.00. Zapraszamy także do kawiarenki w każdą niedziele od godziny 10.00 do 14.00
  • W piątek o godzinie 15.00 zapraszamy do wspólnego odmówienia koronki do Bożego Miłosierdzia, a później osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.