• Dzisiaj, 1 września, w 80 rocznice wybuchu Drugiej Wojny Światowej pamiętajmy o tych, którzy życie swoje oddali w obronie naszej Ojczyzny. Z tej też racji dzisiaj o godzinie 14.00 we wszystkich kościołach naszej diecezji zabiją dzwony jako przesłanie pamięci, przestrogi i pragnienia pokoju.
 • Dzisiaj również pierwsza niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy Świętej o godzinie 13, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • We wtorek, o godzinie 19.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, karteczki z prośbami, podziękowaniami i ofiarą można wrzucać do skarbony pod obrazem.
 • W środę, o godzinie 8.30 – Msza św. za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.
 • W pierwszy czwartek miesiąca: nabożeństwo „Godzina Święta” o 18.00. Będziemy dziękowali Chrystusowi za Jego obecność wśród nas i modlili się o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, oraz o utwierdzenie w powołaniu tych, którzy Chrystusowi ofiarowali swoje życie.
 • Ministrantów, dziewczynki ze scholi dziecięcej i ich rodziny zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku formacji. Zostanie ona odprawiona w czwartek, 5 września o godz. 19.00 w Dużym Kościele. Po Mszy spotkanie w salce ministranckiej. Serdecznie zapraszamy nowych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dziewczynki, które pragną śpiewać w scholi.
 • W pierwszy piątek miesiąca udamy się z Komunią Świętą do chorych. W Dużym Kościele o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji zmarłych członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy Nabożeństwo do Najświętszego  Serca Pana Jezusa. O godzinie 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. O godzinie 18.30 nabożeństwo do  Serca Pana Jezusa.

Spowiedź dla dzieci w Małym Kościele o godzinie 17.00, a Msza Święta pierwszo-piątkowa w Małym Kościele o godzinie 17.30.

 • W pierwszą sobotę miesiąca, Msza Święta ku czci Najświętszej  Maryi Panny o godzinie 8.30, a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 • Początek roku szkolnego zainaugurujemy jutro, Mszą Świętą o godzinie 8.15 w Małym Kościele, na którą zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 10.30 w Małym Kościele.
 • Dzieci, które chciałyby w tym roku szkolnym korzystać z zajęć organizowanych przez świetlice parafialną zapraszamy, aby wraz z rodzicami zgłosili się do siostry Teresy w Małym Kościele.
 • Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa, Szymanowa i Paprotni w dniach 19 i 20 października. Wyjazd w sobotę, 19 października o godzinie 6.00. Koszt 130 złotych, nocleg w Niepokalanowie, a wyżywienie na własny koszt. Zapisy poprzez kontakt telefoniczny. Numer telefonu podany na ogłoszeniach wywieszonych w gablocie parafialnej.
 • Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny, zaprasza na koncert z cyklu „Muzyka w Parku”, które odbywają się w parku Kuźniczki przy ul. Wajdeloty. W najbliższą środę o godzinie 16.00 koncert pod tytułem „Muzyka Świata”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.