• Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 13.00 rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
  • W wtorek święto Przemieniania Pańskiego. Msze Święte jak w dzień powszedni.
  • We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki z prośbami i podziękowaniami można składać wraz z ofiarą w skarbonie pod obrazem Matki Bożej.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którym na sercu leży troska o naszą wspólnotę parafialną.
  • W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00, przypominamy, że w sierpniu nie ma piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz popołudniowej spowiedzi świętej.
  • Przypominamy, że kancelarii parafialna w sierpniu jest czynna w poniedziałki i środy w godzinach 10.00-12.00 oraz wtorki i piątki w godzinach 17.00-19.00. Msza Święta w niedzielę, w Małym Kościele sprawowana jest tylko o godzinie 12.00.
  • Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele remontowe naszych świątyń. W ostatnim czasie dokończyliśmy wymianę instalacji elektrycznej na plebanii, remont kancelarii parafialnej oraz nowe nagłośnienie w Małym Kościele.
  • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu dobrego i bezpiecznego wypoczynku.