• Dzisiaj w naszej w naszej wspólnocie parafialnej gościmy siostrę Ascelinę Kowiel ze zgromadzenia Misjonarek Świętej Rodziny, która obecnie posługuje w Afryce i pragnie podzielić się świadectwem wiary i opowie o doświadczeniu codziennej pracy misyjnej.
  • W poniedziałek, podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji solenizantów ojców Piotra Deczewskiego i Pawła Kowalskiego, którzy w sobotę obchodzili swoje imieniny. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej.
  • W pierwszy piątek miesiąca, o  godzinie 8.30 Msza Święta w intencji zmarłych członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca a po Mszy oraz o godzinie 18.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Okazja do spowiedzi świętej podczas Mszy Świętych  oraz od godziny 15.00, po koronce do Bożego Miłosierdzia.

  • W sobotę, po Mszy o godzinie 8:30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • W sobotę, 6 lipca o godzinie 17.00 Akcja Katolicka bardzo serdecznie zaprasza na wspólne świętowanie przy grillu wszystkie osoby, które włączyły się w przygotowania festynu parafialnego. Zapraszamy do ogrodu za Małym Kościołem.
  • W przyszłą niedzielę wspólnota osób chorych i niepełnosprawnych działająca przy naszej parafii przeprowadzi kwestę do puszek na wyjazdy formacyjno-integracyjne członków wspólnoty.
  • W czasie wakacji, w miesiącu lipcu i sierpniu w Małym Kościele będzie sprawowana tylko jedna Msza Święta w niedziele o godzinie 12.00.
  • Kancelarii parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna w poniedziałki i środy w godzinach 10.00-12.00 oraz wtorki i piątki w godzinach 17.00-19.00.
  • Wszystkim naszym Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy opieki Opatrzności Bożej podczas wakacji, bezpiecznych podróży i wspaniałego odpoczynku. Niech wszystkim towarzyszy pogoda ducha i wzajemna życzliwość. Nie zapominajmy również o modlitwie i udziale we Mszy św. niedzielnej. Prosimy też o uszanowanie miejsc świętych także poprzez nasz strój, w którym przychodzimy do kościoła.