• Wszystkim parafianom, współpracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej parafii składamy z serca płynące życzenia Pokoju i Radości od Zmartwychwstałego Pana, Jego Mocy na drodze wiary, nadziei i miłości. Niech radość Wielkiej Nocy zawsze przepełnia Wasze serca, a doświadczenie wiary przenika Waszą codzienność.
  • „Bóg zapłać!” wszystkim osobom, które przyczyniły się do pięknego świętowania Triduum Sacrum i całego Wielkiego Postu: Siostrom Służebniczkom, Siostrom Betankom, Siostrze Elżbiecie i Pani Basi – naszym Organistkom, liturgicznej służbie ołtarza i wszystkim, którzy przez swój wysiłek, pracę i czas przyczynili się do pięknego przeżywania tych tajemnic naszej wiary. Dziękuję wszystkim Ojcom za posługę w konfesjonale, za głoszone kazania i prowadzenie liturgii. Niech Zmartwychwstały Pan wynagradza wszystkim swoja łaską.
  • Jutro, drugi dzień świąteczny – Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. niedzielny. Tego dnia tradycyjnie już w naszych kościołach składamy ofiary na KUL i Papieski Wydział Teologiczny „Bobolanum” w Warszawie.
  • Przez cały tydzień, do przyszłej, czyli II Niedzieli Wielkanocnej zwanej Niedzielą Miłosierdzia Bożego świętujemy z wielką radością Oktawę Wielkanocy, podczas tych dni na wieczornej Mszy Świętej odmawiać będziemy nowennę do Bożego Miłosierdzia. Na zakończenie Oktawy w Niedzielę Miłosierdzia zostanie odprawione Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  • We wtorek, 23 kwietnia podczas wieczornej Eucharystii modlić się będziemy w intencji o. Jerzego, który tego dnia obchodzi swoje imieniny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • W środę, 24 kwietnia o godzinie 17.00, Msza Święta Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, na to Mszę zaprasza również Koło Przyjaciół Radia Maryja. Mszę poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20. A po Eucharystii spotkanie w kawiarence.
  • W czwartek, 25 kwietnia o godzinie 15.00 Eucharystia i spotkanie Małych Rycerzy.
  • Informujemy, że w poniedziałek, 29 kwietnia o godzinie 18.00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Uroczystości przewodzić będzie ks. biskup Zbigniew Zieliński. W związku z tym wydarzeniem informujemy, że Msza Święta o godzinie 19.00 w zamówionych intencjach, będzie wówczas sprawowana w Małym Kościele.
  • Osoby samotne i chore serdecznie zapraszamy na Mszę św. i wspólną agapę – poczęstunek wielkanocny, które odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia, o godz. 11.00, w Małym Kościele. Wielkie podziękowania dla całego zespołu naszej parafialnej Caritas za organizację tego przedsięwzięcia.
  • Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia odbędzie się zbiórka do puszek organizowana przez młodzież harcerską.
  • Ukazał się kolejny numer naszego biuletynu parafialnego Pod Świętym Krzyżem. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią i zabrania gazetki także dla naszych chorych sąsiadów. Ofiarę za gazetkę prosimy wrzucać do skarbony pod chórem.