• Dziś na Mszach św. akademickich o godz. 13.00 w Małym Kościele i o godz. 19.00 w Dużym Kościele rozpoczynamy Akademickie Rekolekcje Wielkopostne. Temat: Chodźcie a zobaczycie. O doświadczeniu Pana Boga. Rekolekcje poprowadzi o. Jakub Kołacz, prowincjał jezuitów z Krakowa. Rekolekcje rozpoczną się na mszach studenckich w niedzielę. A potem widzimy się od poniedziałku do środy o 19.30 w Małym Kościele. We wtorek będzie możliwość skorzystania z sakramentu miłosierdzia.
 • Przypominamy i zachęcamy do udziału w wyborach do Rady naszej dzielnicy. Lokale wyborcze otwarte są dzisiaj do godziny 21.00. Zachęcamy do aktywnego włączenie się w współtworzenie naszej małej ojczyzny – naszej dzielnicy także poprzez głosowanie, które może wpłynąć na upiększenie i lepsze warunki życia w naszej okolicy.
 • Jutro, w poniedziałek 25 marca, o godzinie 17.30, w Małym Kościele, odprawiona będzie Msza Św. dziękczynna w intencji dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z Różańca Rodziców, odmawiających codziennie Dziesiątkę Różańca w intencji dzieci oraz wszystkich, którzy chcieliby taką modlitwą otoczyć swoje dzieci, chrześniaków, wychowanków. Będziemy dziękować Bogu za dar ich życia.

Więcej informacji o Różańcu Rodziców na stronie www.rozaniecrodzicow.pl

 • Jutro, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego podczas Mszy Świętych o godzinie 8.30 i 19.00 w Dużym Kościele będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Możliwość przystąpienia do duchowej adopcji będzie także w następną niedzielę na Mszach Świętych akademickich – o godzinie 13.00 w Małym Kościele oraz o 19.00 w Dużym Kościele.

 • Zapraszamy także na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa w Dużym Kościele o godz. 9.00 i 18.15. W Małym Kościele dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i studentów o godz. 19:00. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy o godzinie 18.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię w środę, 27 marca o godzinie 17.00 do Małego Kościoła. Mszę Świętą poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20
 • W najbliższą środę, 27 marca,  o godz. 19 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii. Wieczorna Msza w Dużym Kościele będzie jednocześnie egzaminem dyplomowym podsumowującym studia licencjackie naszego organisty – pana Sebastiana na której zaprezentuje się również jako kantor i dyrygent chóru złożonego ze studentów uczelni oraz Akademickiej Scholi działającej przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy – środa, godz. 19.
 • W czwartek (z racji rekolekcji) nie będzie akademickiej Mszy Świętej.
 • W przyszłą niedzielę przed naszymi kościołami odbędzie się zbiórka do puszek organizowana przez parafialny oddział Caritas i Gaudium Vitae na rzecz na rzecz pomocy świątecznej dla naszych podopiecznych, którzy korzystają z wsparcia Caritas i Gaudium Vitae.
 • Wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się podejmować dojrzałe decyzje zapraszamy na jednodniowe warsztaty Pora Wyboru. Zapisy przez facebooka DA Winnica. Warsztaty – Rekolekcje odbędą się w najbliższą sobotę.
 • Przygotowujących się do egzaminów maturalnych zapraszamy na Mszę za maturzystów, którą organizujemy 4 kwietnia, w czwartek o 19.30
 • Akcja Katolicka organizuje spotkanie w rocznice ślubów króla Jana Kazimierza, w którym wezmą udział przedstawiciele kościoła grekokatolickiego. Spotkanie będzie miało miejsce w piątek, 6 kwietnia o godzinie 19.00 w Małym Kościele.
 • Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony pod chórem. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.