• Zapraszamy na koncert uwielbienia, który odbędzie dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 19.00, w Dużym Kościele.
  • Jutro przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to zarazem Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Świętą połączoną z sakramentem namaszczenia chorych, która będzie sprawowana o godzinie 11.00 w Dużym Kościele. Zapraszamy szczególnie osoby chore i w podeszłym wieku wraz z opiekunami.
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Świętą, w czwartek 14 lutego o godzinie 16.00 w Małym Kościele.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej. W czasie adoracji możliwość do skorzystania z sakramentu pojednania.

W imieniu Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego zaprasza do korzystania z kartek z rozważaniami biblijnymi i schematem medytacji ignacjańskiej podczas piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kartki z rozważaniami możemy zabrać z sobą do domu.

  • Akcja Katolicka, 23 lutego, na wyprawę na Kaszuby. Przejazd wozami konnymi lub kulig (jeśli będzie śnieg), ognisko i konkursy. Bilety będą do nabycia w przyszłą niedzielę w kawiarence parafialnej oraz w przedsionku dużego kościoła po Mszach Świętych oraz w kancelarii parafialnej w tygodniu.
  • Dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejsza tacę. Przeznaczone one będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszych kościołów.
  • Dzisiaj Akcja Katolicka zaprasza do kawiarenki parafialnej na konsultacje przed wyborami do Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch – śladami wielkich ludzi Kościoła, która planowana jest w dniach 9-16 czerwca bieżącego roku. Zapisy w kancelarii parafialnej lub telefonicznie u współorganizatora pielgrzymki pod numerem telefonu 600 977 155 lub kontakt mailowy:[email protected] Szczegóły pielgrzymki na plakacie wywieszonym w gablocie w przedsionku dużego kościoła.

 

 

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

W czwartek o 19.30 w Małym Kościele – Msza o miłość. Zapraszamy zarówno wszystkich singli, jak i pary zakochanych.