• Dzisiaj I niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 18.00. O godzinie 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego z wyjaśnieniem papieskich intencji na luty.
  • We wtorek, przypada liturgiczne wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. Podczas porannych Mszy Świętych nastąpi obrzęd poświęcenia chleba i soli.
  • Zapraszamy na najbliższe spotkanie Akcji Katolickiej, które odbędzie się w czwartek o godzinie 18.00 w kawiarence parafialnej.
  • W najbliższy czwartek o godzinie 18.00 zapraszamy na Godzinę Łaski, a o godzinie 19.00, podczas Mszy Świętej, modlić się będziemy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej. W czasie adoracji możliwość do skorzystania z sakramentu pojednania.
  • Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na kawę herbatę i pyszne ciasto oraz do księgarenki parafialnej gdzie możemy nabyć czasopisma i książki religijne.
  • Akcja Katolicka, jak co roku, organizuje w ostatnim dniu ferii – to jest 23 lutego, wyprawę na Kaszuby. Przejazd końmi, ognisko i konkursy. Bilety będą do nabycia w przyszłą niedzielę w księgarence i kancelarii parafialnej.
  • W imieniu siostry Beatrycze i sióstr Karmelitanek Bosych z Elbląga, dziękujemy za okazaną hojność podczas ubiegłotygodniowej kwesty. Siostra zebrała kwotę 4 600 złotych.
  • Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania naszych kościołów.
  • Zakończyliśmy tegoroczne wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian. Za okazaną życzliwość i dobre słowo, a przede wszystkim wspólną modlitwę serdecznie dziękujemy. Ofiary złożone podczas kolędy będą wsparciem naszego funduszu remontowego.
  • Całą wspólnotę parafialną zapraszamy na koncert uwielbienia, który odbędzie się za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 19.00, w Dużym Kościele. Koncert będzie nas uczył w jaki sposób modlić się pieśniami i śpiewem. Poprowadzi go zespół artystów ze wspólnot spotykających się przy naszej parafii. Pod chórem wyłożone są zaproszenia (małe wizytówki) z wszelkimi informacjami. Prosimy aby zabrać je do domu, jak i do innych parafian i przyjaciół naszej parafii, którzy mogą być zainteresowani tą inicjatywą.

 

OGŁOSZENIA AKADEMICKIE

W tygodniu zapraszamy na mszę dla zabieganych, a później na warsztat pt. Uważność na Głos Boży. Poprowadzi go Iwona Starościak. Spotykamy się w czwartek o 19.30 w Małym Kościele