• Dziś przypada setna rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Zapraszamy wszystkich parafian i przyjaciół naszych kościołów na uroczysty koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu Stella Maris pod dyrekcją ojca Józefa Wilczyńskiego. Koncert odbędzie się po Mszy Świętej o godzinie 11.00 w Dużym Kościele.
  • · Nabożeństwo wypominkowe przez cały listopad o godzinie 18.15, a Msza za zmarłych poleconych w wypominkach odprawiona będzie w czwartek o godzinie 8.30. Można jeszcze składać czytelnie wypełnione kartki wypominkowe z nazwiskami naszych bliskich, przyjaciół, sąsiadów, zmarłych nauczycieli. Kartki wypominkowe możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod chórem lub zostawić w kancelarii parafialnej, bądź zakrystii.
  • · W poniedziałek zostanie odprawiona Msza Święta za zmarłych wolontariuszy Gaudium Vitae w Małym Kościele o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie w salce pod Małym Kościołem.
  • · W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • · We wtorek o godzinie 19.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki z prośbami i podziękowaniami, wraz z ofiarą można składać w skarbonie pod obrazem Matki Bożej.
  • · W czwartek o godzinie 18.00 w salkach pod Małym Kościołem spotkanie Akcji Katolickiej. Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy na to spotkanie nowe osoby, które aktywnie chciałyby się włączyć w działania na rzecz naszej parafii i Kościoła.
  • · Również w czwartek o godzinie 18.00 w Małym Kościele Msza Święta i spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.
  • · W czwartek w Małym Kościele o godzinie 19.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Podczas tej Eucharystii będzie można skorzystać z modlitwy w małych grupach wstawienniczych.
  • · Serdecznie zapraszamy na wspaniały wieczór uwielbienia, będący okazją do oddania chwały Panu Bogu poprzez śpiew i muzykę. Wydarzenie będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę, w Dużym Kościele tuż po Mszy Świętej o godzinie 19.00. Uwielbieniu będzie towarzyszyć złożony specjalnie na tę okazję 30 osobowy zespół muzyków i chórzystów. Informacje dostępne są na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  • · Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę na fundusz remontowy naszych świątyń. Za każdą pomoc w dzieło naszej wspólnoty parafialnej składamy serdeczne podziękowanie. Dziś także przed kościołem zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku fundusze przeznaczone będą na pomoc chrześcijanom w Pakistanie. Bóg zapłać za okazaną pomoc i serce.