Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia: XI niedziela zwykła, 17 czerwca 2018

š 

š Dziękujemy Akcji Katolickiej i wszystkim grupom w parafii za aktywne przygotowanie i przeprowadzenie Festynu Rodzinnego w minioną sobotę. Był to piękny czas naszej wspólnej radości.

š W imieniu LSO oraz grupy scholanek dziękujemy za ofiary zebrane podczas mini kiermaszu ciast. Udało się zebrać kwotę 1660 złotych, która zostanie przeznaczona na dofinasowanie wyjazdu na letni obóz do Garczyna.

š Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godzinie 18.30.

š W poniedziałek o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po niej modlitwa różańcowa.

š We wtorek  Msza Święta wieczorna połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami oraz ofiarą można wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

š W czwartek o godzinie 8.30 Msza Święta wypominkowa za zmarłych poleconych naszym modlitwom. Karteczki z imionami zmarłych można wrzucać do skarbony pod chórem.

š W piątek o godzinie 8.00 w Małym Kościele, Msza Święta na zakończenie roku szkolnego

š W piątek godzinie 15.00 jak zwykle Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi świętej

š Przypominamy, że w  czasie wakacji w miesiącu lipcu i sierpniu w Małym Kościele będzie sprawowana tylko jedna Msza Święta w niedziele o godzinie 12.00.

š W przedsionku kościoła są informacje o pielgrzymce do Wilna i sanktuariów północno-wschodniej Polski, którą organizujemy w dniach 15 - 19 września.

š Informujemy, że w przyszłym roku (2019) I Komunia Święta planowana jest w naszej parafii w sobotę, 11 maja. Natomiast rocznica I Komunii Świętej w niedzielę, 19 maja 2019 roku.

š Z ogłoszeń akademickich: Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o 20.00 w Małym Kościele. Zapraszamy nie tylko studentów, ale przede wszystkim naszych drogich parafian.

 

Stałe ogłoszenia 2018 r.

  W dni powszednie Msze św. są odprawiane w Dużym Kościele o godz.: 6.30, 7.30, 8.30 i 19.00.

  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest sprawowana w każdy wtorek o godz. 19.00. Kartki z podziękowaniami i prośbami prosimy wrzucać do skarbony przy ołtarzu z obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  W intencji Dobroczyńców naszej parafii, za żywych i zmarłych, sprawowana jest w każdą środę Msza św. o godz. 8.30 w Dużym Kościele.

  Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej różaniec  każdego 17 dnia miesiąca o godz. 8.30.

  Msza św. zbiorowa za zmarłych z wypominkami w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 8.30.

  Sakrament Chrztu św. udzielany jest w II i IV niedziele miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00.