Powołania z parafii

PREZBITERZY

o. Witold Adamczewski SJ (jezuita)

o. Waldemar Borzyszkowski SJ (jezuita)

+ o. Stefan Cesarczyk SJ (jezuita)

o. Jan Fibek OFM Cap (kapucyn)

o. Zbigniew Fryska OFM Cap (kapucyn)

o. Dariusz Gardocki SJ (jezuita)

o. Zdzisław Gardocki SJ (jezuita)

o. Robert Gronek SJ (jezuita)

o. Piotr Kasiłowski SJ (jezuita)

ks. Bogdan Kałęcki,
      misjonarz na Syberii, diec. Nowosybirsk.

+ o. Czesław Kozłowski SJ (jezuita)

o. Edmund Lenz SJ (jezuita)

o. Grzegorz Nogal SJ (jezuita)

o. Adam Schulz SJ (jezuita)

o. Adam Sołdek SJ (jezuita)

o. Jakub Szelka SJ (jezuita)

ks. Romuald Turzyński
      misjonarz w Argentynie, diec. Comodoro Rivadavia.

o. Artur Wyzina SJ (jezuita)

SIOSTRY ZAKONNE

s. Aniela Fabiana Banaś, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – „służebniczki starowiejskie”

s. Grażyna Kanizia Bladosz, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP - "służebniczki dębickie"

s. Jolanta Dorobek, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”

s. Krystyna Eleonora Drozd, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”

s. Maria-Małgorzata Głuchowska, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”.

s. Teresa Głuchowska, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”.

s. Jadwiga Grubba, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”.

s. Maria Grubba, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”.

s. Janina Leonarda Homel, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”.

s. Izabela Jabłońska, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”.

s. Bogusława Kasperek, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”

s. Irena Keller, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”

+ s. Teresa Stanisława Krewan, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”

s. Irena Maria Laskowska, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – „służebniczki starowiejskie”