Semper Fidelis

Spotkania

Spotkania w ciągu roku odbywają się po ogłoszeniu, we wskazany poniedziałek o godz. 19.30 w salce ministranckiej w Dużym Kościele.

K o m u n i k a t y
KOŚCIELNEJ SŁUŻBY MĘŻCZYZN „SEMPER FIDELIS”


Wszystkich Braci, Sympatyków, ich Rodziny oraz wszystkich chętnych
zapraszamy na:


1. )  Poczty sztandarowe Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” są zaproszone do wzięcia udziału w uroczystości XXV Rocznicy Święceń Biskupich Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego podczas mszy św. w Archikatedrze Oliwskiej, 28 lutego br. o godz. 13:00.

2. )  XIV Drogę Krzyżową „Brzegiem Morza” z Oksywia do Babich Dołów w sobotę 5 marca 2016 r. o godzinie 13:00. Zbiórka na pętli autobusowej nr 152 na Oksywiu. Na zakończenie Drogi Krzyżowej zostanie odprawiona Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Babich Dołach.

3. )  Spotkanie z okazji XXIX Rocznicy powstania „Semper Fidelis” pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia Metropolity Gdańskiego, które odbędzie się w Niedzielę, 6 marca br. o godz. 16.00 w kościele pw. Św. Ignacego Loyoli w Gdańsku – Starych Szkotach (ul. Brzegi 49 ).

Do udziału w uroczystości rocznicowej serdecznie zapraszamy także wszystkich, którzy uczestniczyli w przygotowaniu papieskich pielgrzymek na Wybrzeże.